Kosmetika

Mladistvé a zdravé pleti dosáhnete pomocí správné domácí péče a pravidelné návštěvy profesionálního salonu. Společně s luxusní kosmetikou MALU WILZ můžeme dosáhnout skvělých výsledků.

MALU WILZ

je německá profesionální pěstící i dekorativní kosmetika s mnohaletou tradicí. Je to kosmetika splňující všechny požadavky- exkluzivní, trendová, sofistikovaná a také profesionální.

So pure ošetření

Ošetření SO PURE je přesně to pravé pro všechny, kdo hledají produkty šetrné k pleti a zahalené v jemné vůni. Drahocenné přírodní účinné látky jako je hedvábí a perlový extrakt vytvářejí společně s nejmodernějšími hydratačními látkami z produktů SO PURE ošetření luxusní kosmetiku. Ošetření je lehce chladivé a má výrazný hydratační a pěstící efekt.Suché a dehydrované pleti poskytne toto ošetření výraznou dávku hydratace a zvýší její schopnost tuto hydrataci si udržet. Rýhy a vrásky, způsobené dehydratací, se viditelně sníží a pleť je svěží, odpočatá a hladká.

Povrchové čištění pleti, peeling, hloubkové čištění, úprava obočí, sérum, masáž, maska, denní krém.

Men Business relaxační ošetření

Dnešní moderní muž již nepoužívá pouze vodu po holení a sprchový gel, ale rád také využije účinné kosmetické produkty. Mnozí muži již objevili relaxační kouzlo kosmetického ošetření a rádi jej využívají.

Povrchové čištění pleti, peeling, hloubkové čištění, úprava obočí, masáž, sérum nebo jiné aktivní látky – dle  stavu pleti, pleťová maska na obličej +hrudník, závěrečný krém, konečná úprava a zábal rukou.

Antiage ošetření

Velmi příjemné ošetření, bohaté na účinné látky, které viditelně omladí a vypne pleť. Někteří lidé vypadají mladě, i když jejich věk již tomu neopovídá. Jaké je tajemství jejich mladistvého vzhledu? Klíčem k úspěchu je kouzelné slůvko „Kolagen“!

Povrchové čištění pleti, peeling, hloubkové čištění, úprava obočí, sérum, masáž, maska, denní krém.

Čištění pleti

Mazem a nečistotou zaplněné póry vytvářejí celkový obraz aknózní pleti. Tato vada se většinou poprvé projeví v pubertě, ale často může přetrvat až do dospělosti. Úkolem ošetření a kosmetické péče je návrat mastné a nečisté pleti do normálního stavu díky kvalitnímu hloubkovému čistění.

Povrchové čištění pleti, peeling, hloubkové čištění, sérum, závěrečná maska a krém.

Péče o oční partie

Pro udržení kvality pleti v okolí očí je nutné dodat dostatečné množství zvlhčujících látek s jemnými rostlinnými oleji, účinnými antioxidanty a vhodnými přípravky k posílení kolagen. vláken. Tato péče tlumí otoky, unavené oči, vypíná a hydratuje. Doporučuji 3-5x kúru opakovat.

Povrchové čištění pleti, sérum/krém/gel, mikromasáž očního okolí, oční maska, denní krém.

Čištění zad

Povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění, maska, závěrečná péče